o dzieciach terapia i edukacja

Ten dział poświęcamy naszym dzieciom ich rozwojowi, wychowaniu i ewentualnym trudnościom na poszczególnych etapach ich i naszego życia. Omówimy też rolę dobrego rodzica – któż z nas nie chce być dobrym rodzicem!
Osobno zajmiemy się czasem pokwitania tj. okresem, który dla wielu naszych dzieci, a co za tym idzie i dla rodzin, w których dorastają, jest „czasem próby” i który generuje (nie raz!) wątpliwości co do kompetencji najlepszych rodziców. Spróbujemy Państwu pomóc w zrozumieniu procesów zachodzących w „głowie” nastolatka, może to ułatwi nieco przechodzenie przez ten czas.
Obie zakładki mają być zbiorem artykułów, spostrzeżeń, podpowiedzi i refleksji dotyczących różnych aspektów funkcjonowania i wychowania naszych dzieci liczymy, że z czasem każdy znajdzie coś dla siebie.
W związku z tym, że chcielibyśmy odpowiadać na Państwa potrzeby, zapraszamy do dzielenia się z nami sugestiami, co jeszcze powinno znaleźć się w kręgu naszych zainteresowań. Zapraszamy do kontaktowania się przez nasz profil na Facebooku.
Zespół

dziecinstwo     DZIECIŃSTWO